Yhteystiedot

GASTI Management Oy
Tammiston Kauppatie 7 B
01510 Vantaa

Sähköposti: info@gasti.fi
Puhelin: +358 40 867 9785
Y-tunnus: 2831880-3

Ota yhteyttä

Jätä viesti alla olevalla lomakkeella tai ota yhteys suoraan miehistön jäseniin.




Miehistön jäsenet

Gastin miehistöä.

Jan Trygg
Toimitusjohtaja, osakas, myynti
040 867 9785
jan.trygg@gasti.fi

Gastin miehistöä.

Timo Siven
Kiinteistöpäällikkö, osakas, myynti
040 350 6231
timo.siven@gasti.fi

Gastin miehistöä.

Tom Bergholm
Kiinteistöpäällikkö
050 401 0595
tom.bergholm@gasti.fi

Gastin miehistöä.

Joonas Korpela
Tekninen manageri
050 390 0355
joonas.korpela@gasti.fi

Gastin miehistöä.

Jari Korhonen
Kiinteistöpäällikkö
040 524 3658
jari.korhonen@gasti.fi

Gastin miehistöä.

Jarmo Mäki-Hoimela
Kiinteistöpäällikkö
050 329 7894
jarmo.maki-hoimela@gasti.fi

Gastin miehistöä.

Janne Sirén
Kiinteistöpäällikkö
040 754 1585
janne.siren@gasti.fi

Gastin miehistöä.

Aki Nylund
Kiinteistöpäällikkö
044 298 2082
aki.nylund@gasti.fi

Gastin miehistöä.

Jari Mustonen
Rakennuttamis- ja valvontapalvelut
040 087 0919
jari.mustonen@gasti.fi